Moc Polskich Warzyw na turnieju siatkówki plażowej

20 lipca 2022
Spis treści
W dniach 15-17 lipca br. w Przysusze odbył się ogólnopolski turniej siatkówki plażowej, któremu towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Jedną z nich była strefa, w której zaprezentowaliśmy stoisko kampanii "Moc Polskich Warzyw".

Na stoisku częstowaliśmy warzywami od lokalnych producentów, a Stowarzyszenie Babski Raj przygotowało na tę okazję dla gości pyszne leczo. Zainteresowani otrzymywali od nas materiały informacyjne dotyczące kampanii oraz liczne gadżety. Stoiskiem "Mocy Polskich Warzyw" zainteresowali się również czołowi polscy siatkarze, którzy chętnie pozowali z nami do zdjęć. Na koniec wydarzenia członkowie zarządu Zrzeszenia Producentów Papryki RP wręczali nagrody zwycięzcom turnieju. Nie pozwoliliśmy im odejść bez naszych produktów, dlatego każdy kto znalazł się na podium otrzymał od nas skrzynki po brzegi wypełnione warzywami

 

przysucha

 

przysucha

 

przysucha

 

przysucha

 

przysucha

 

przysucha

 

przysucha

 

przysucha

 

przysucha

 

przysucha

Artykuł powstał w ramach kampanii „Moc Polskich Warzyw” powstałej z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. Obok ZPPRP, które koordynuje program, udział w projekcie biorą również: Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami, Stowarzyszenie Malinowy Król, Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych oraz Stowarzyszenie Czosnek Galicyjski. Kampania jest finansowana ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.