Relacja z meczu ZAKSA kontra Czarni Radom - emocje, pasja i paprykowa energia!

20 listopada 2023
Spis treści
Minęła niedziela pełna sportowych emocji, gdzie mieliśmy przyjemność być świadkami niesamowitego meczu siatkarskiego między Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Enea Czarni Radom. To był dzień, gdzie pasja do sportu i zdrowego stylu życia, wspierane przez nasz projekt Moc Polskich Warzyw, rozgrzały hale do czerwoności!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim szkołom, które wzięły udział w tym wydarzeniu. Wasza obecność dodała energii i entuzjazmu na trybunach. Specjalne wyrazy uznania kierujemy do nauczycieli i opiekunów grup, którzy zorganizowali i wspierali uczniów w tej wspaniałej wycieczce. Bez Was to wydarzenie nie miałoby takiego samego charakteru!

Ogromne podziękowania również dla dyrekcji szkół, za wsparcie i zaangażowanie w promocję zdrowego stylu życia i sportu wśród młodzieży. Wasza rola w kształtowaniu młodych umysłów jest nieoceniona.

Mecz był prawdziwą ucztą dla fanów siatkówki, pełen zaciętej rywalizacji i sportowej maestrii. Zarówno ZAKSA, jak i Czarni Radom, pokazali klasę na najwyższym poziomie, dostarczając wszystkim zgromadzonym niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach! Pamiętajcie - zdrowie, sport i warzywna energia to nasze wspólne wartości!

 

zaksa

 

zaksa

 

zaksa

 

zaksa

 

zaksa

 

 

Artykuł powstał w ramach kampanii „Moc Polskich Warzyw” powstałej z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. Obok ZPPRP, które koordynuje program, udział w projekcie biorą również: Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami, Stowarzyszenie Malinowy Król, Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych oraz Stowarzyszenie Czosnek Galicyjski. Kampania jest finansowana ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.