Relacja z meczu ZAKSA kontra Projekt Warszawa

18 grudnia 2023
Spis treści
Kampania "Moc Polskich Warzyw" była partnerem ostatniego spotkania Plus Ligii pomiędzy drużynami Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Projekt Warszawa. Mecz odbył się 16 grudnia br. w Hali.

Projekt "Moc Polskich Warzyw" zawitał w Hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu! Byliśmy partnerem ostatniego meczy naszego Ambasadora, drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Dla kibiców przygotowaliśmy specjalną strefę z kołem fortuny, w którym można było wygrać gadżety kampanii "Moc Polskich Warzyw" takie jak bluzy, bidony na wodę, plecaki i inne. Wielką popularnością cieszyły się kalendarze na 2024 r. z wizerunkiem siatkarzy ZAKSY i naszymi, polskimi warzywami.

Na każdego kibica czekały też specjalne klaskacze z wizerunkiem siatkarzy oraz logotypem projektu "Moc Polskich Warzyw".

Dziekujemy za wspólną zabawę i świetną rozrywkę sportową na najwyższym poziomie!

 

zaksa

zaksa

zaksa

zaksa

Artykuł powstał w ramach kampanii „Moc Polskich Warzyw” powstałej z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. Obok ZPPRP, które koordynuje program, udział w projekcie biorą również: Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami, Stowarzyszenie Malinowy Król, Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych oraz Stowarzyszenie Czosnek Galicyjski. Kampania jest finansowana ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.