"Szkoła Moc Polskich warzyw" hitem Narodowego Dnia Sportu 2023!

19 września 2023
Spis treści
Podczas tegorocznego Narodowego Dnia Sportu otworzyliśmy "Szkołę Moc Polskich Warzyw". Zaprosiliśmy najmłodszych na lekcje pełne warzyw, smaków i kolorów!

"Szkoła Moc Polskich Warzyw", czyli strefa edukacyjno-animacyjna dla dzieci była hitem podczas pikniku na Błoniach Stadionu Narodowego. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia chętnie brali udział w lekcjach o polskich warzywach, animacjach, quizach i warsztatach. Nie zabrakło tego, co dzieci uwielbiają, czyli malowania warzywanych "tatuaży", warsztatów z robienia toreb z ulubionym warzywem, kolorowanek i tematcznych zgadywanek. Każdy uczeń naszej szkoły otrzymał wyjatkowy, warzywny plan lekcji i zestaw kredek, który na pewno przyda się w nowym roku szkolnym. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. 

 

szkola

 

szkola

 

szkola

 

szkola

 

szkola

 

szkola

 

szkola

 

szkola

 

szkola

 

szkola

 

szkola

Artykuł powstał w ramach kampanii „Moc Polskich Warzyw” powstałej z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. Obok ZPPRP, które koordynuje program, udział w projekcie biorą również: Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami, Stowarzyszenie Malinowy Król, Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych oraz Stowarzyszenie Czosnek Galicyjski. Kampania jest finansowana ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.